Info

FAQ

Kde focení probíhá?

01.

Fotografování probíhá v přírodě, na mnou pečlivě vybraných lokalitách v okolí Vrchlabí. Každé z míst má něco, co v dětech probudí jejich přirozenost a tvořivost, což mi pomůže zachytit ty nejvíce autentické momenty. V případě novorozeňátek nabízím klientům focení u nich doma, kde ráda zdokumentuji jejich první společné momenty.

Jak dlouho trvá focení?

02.

Focení trvá zhruba jednu hodinu, nejčastěji ve večerních hodinách při západu slunce. Délku focení však vždy přizpůsobuji vám a vašim dětem.

Jak se mám na focení obléct?

03.

Na fotografování doporučuji obléct se v neutrálních a přírodních barvách. Oblečení by mělo být bez nápisů a obrázků. Podrobnější informace sděluji po rezervaci, kdy vám zašlu praktický průvodce s fotkami. V případě zájmu mám pár kousků oblečení zdarma k zapůjčení.

Kdy dostanu hotové fotky?

04.

Náhledy částečně upravených fotografií dodám vždy do týdne od fotografování. V online galerii si sami vyberete ty, které se vám líbí nejvíce. Na výběr máte 14 dnů. Vybrané fotky poté zedituji a pošlu do následujících 14 dnů. Tisk dodám do dvou měsíců od odevzdání elektronické verze fotek.

Upozorňuji, že ve svatební sezoně (květen - září) se doba dodání fotek může prodloužit!

Předem upozorňuji, že nespokojenost s vlastním vzhledem a barvami není důvod k reklamaci. Neupravené fotografie neposkytuji.

Jak probíhá platba?

05.

Mohu po focení změnit výběr balíčku?

06.

Ano, pokud byste při výběru fotek zjistili, že se vám líbí více fotek, je možné dokoupit další balíček. Opačným směrem to však nelze.

Nabízíte i dárkové poukazy?

07.

Ano, poukazy na rodinné, těhotenské a párové focení mám k dispozici v elektronické i tištěné podobě.

Svatební focení

Těhotenské focení

Rodinné focení