I. Malé focení

II. Velké focení

Velké focení je pro mě opravdové zachycení rodinného pouta, jelikož nabízí dostatek času na projev vás i vašich dětí. Focení probíhá na místech, která nás focením provedou. Dostatečný čas a vhodné místo poskytují ideální podmínky ke hře, odpočinku, posezení v trávě a všemu, co má vaše rodina ráda. Delší focení dává prostor autenticitě a uvolnění, což je klíč k přirozeným a cenným okamžikům. Má role na tomto focení je spíše průvodce a tichý pozorovatel.

Velké focení je také ideální k zachycení vašich rodinných tradic, na pro vás typických místech (doma, na zahradě, chatě, oblíbených místech, stavbě domu, atd.).
Věřím, že takové fotky pro vás budou navždy rodinným pokladem!

Malé focení vytvoří vzpomínky na období, ve kterém jste byli plni očekávání v roli nastávajících rodičů. Období, kdy je vás o jednoho více, nebo jaké to bylo, když bylo dětem zase o rok více.
Fotografie připomenou období, které právě prožíváte. Připomenou vám doteky, objetí, pohledy a to, jak jste v této životní fázi vypadali a jak malinké děti byly.
Toto focení probíhá na mnou vybraných místech v přírodě, která dětem poskytnou rozlet, nebo s radostí přijedu za vámi domů.

Cena

cena

Detail

Detail

6500 Kč

* Minimálně 60 fotografií v elektronické podobě (v tisku po domluvě)
* Konzultace oblečení
* Výběr fotek v mé režii, dostanete hotovou galerii
* Doba focení 1-2 hodiny

4300 Kč

* Minimálně 30 fotografií v elektronické podobě (v tisku po domluvě)
* Konzultace oblečení
* Výběr fotek v mé režii, dostanete hotovou galerii
* Doba focení přibližně 45 minut

Mám zájem

Mám zájem

svatební focení

popis:

* Obřad, novomanželské focení, focení se svatebčany a rodinou, momentky

* Minimálně 150 upravených fotografií

* Online webová galerie ke stažení a sdílení fotografií

CENa:

9 500 Kč

Mám zájem

Ceny za celodenní focení se pohybují od 28 tisíc a řeším je individuálně. Napište mi e-mail, kam nezapomeňte připsat místo konání svatby, počet hostů a pár slov o vás.

Mentorink

Co je náplň mentorinku?

Jak mentorink probíhá?

Je na vás, zda se sejdeme osobně, nebo v online prostoru. Je možnost i kombinace obojího. Vybraný počet hodin lze rozdělit dle potřeb (2x 1h, 2x 2h, atd.). Od možnosti rozložení hodin a postupného dávkování informací si slibuji efektivnější vstřebání všeho, co si během společného času povíme.

Součástí každé spolupráce je úvodní rozhovor, který se do vybraného počtu hodin nezapočítává. Rozhovor slouží k vzájemnému poznání, naladění se na sebe a probrání tvého tématu.

Součástí jakékoliv naší spolupráce je i budoucí propojení a možnost konzultovat cokoliv bude třeba.

Předám mé know-how, které jsem si tvořila od svých šestnácti let, kdy jsem s focením začínala. Ukáži, jak pracuji od A-Z. Podíváme se nejen na nastavení fotoaparátu, ale i vaší mysli.

Důležité je vědět, že všechna řešení a odpovědi máte v sobě, stačí jim dovolit vyplavat na povrch. Společně se podíváme na mysl a emoce z různých úhlů, abyste si, nejen ve focení, dovolili život režírovat tak, jak opravdu chcete a cítíte.

Postupně vyplave na povrch řešení na vše a vy uvidíte, kdo jste, kam směřujete a naučíte se uvědomovat, co se ve vás v určitých situacích odehrává a jak s tím nakládat.

Veškeré informace předám na míru tak, aby maximálně sloužily a využívali jste je s lehkostí a v souladu s vámi!

Možnosti spolupráce a ceník

varianta 3

varianta 2

varianta 1

2 hodiny 4000 Kč

5 hodin 8200 Kč

1 hodina 990 Kč

Co je možné stihnout za 2 hodiny? Například nejasnosti v nastavení fotoaparátu, společnou editaci v Lightroomu, workflow, jak na cenotvorbu, získání klientely a komunikace s nimi, rady a tipy do začátku a jak si jednoduše vytvořit vlastní brand + moje filosofie, nasměrování a další. Tato možnost se dá uchopit i formou Q&A.

Co je možné stihnout za 5 hodin?

Rodinné, nebo těhotenské focení reálných lidí, kteří u mě focení doposud neabsolvovali. Společný edit nafocených fotek, vše okolo workflow, komunikace s klienty, cenotvorba a společně se můžeme pověnovat i tvorbě brandu. Mimo to probereme, jak pracovat s případnými strachy a bloky, které vás na cestě provází.

S foťákem umíte, editaci zvládáte, ale cítíte, že něco brání vašemu růstu a uvolnění? To něco, jste vy sami, vaše myšlenky. Společně svět okolo nás uchopíme jako hru, ve které si vytváříte vlastní pravidla a která může být i celkem zábavná!

Pokud jsou pro vás nabízené varianty příliš krátké, příliš dlouhé, potřebujete rychlou telefonickou konzultaci, nebo máte jiné specifické přání, napište mi.

Společně zkusíme sestavit variantu, která vám bude vyhovovat.

Nic není problém.